C-AIM sp. z.o.o.
ul. Przejazdowa 2b
02 - 496 Warszawa
tel/fax: +48 22 487 52 18

www.c-aim.pl
biuro@c-aim.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 17:00

→ C-AIM / O nas

C - AIM

C - AIM

Poprzez ciągłe łączenie coraz to bardziej innowacyjnych produktów i rozwiązań,
kształtujemy przyszłość sektora systemów bezpieczeństwa wizyjnego.

Poprzez ciągłe łączenie coraz to bardziej innowacyjnych produktów i rozwiązań,
kształtujemy przyszłość sektora systemów bezpieczeństwa wizyjnego.

Szukając skutecznych rozwiązań, kierujemy się nowoczesnym spojrzeniem na branże - elektroniczne systemy bezpieczeństwa służyć powinny nie tylko ochronie, ale również wspierać działanie innych systemów współdziałających w danej infrastrukturze.

Taka strategia umożliwia nam całościowe spojrzenie na każdy projekt, jak również realizacje naszej misji - zapewnienia większego poczucia bezpieczeństwa odbiorcom naszych systemów.

  • proste rozwiązania

    Najbardziej skomplikowane rozwiązanie dla najbardziej złożonego systemu nie zawsze jest tym właściwym. Nasze moduły rozwiązań ułatwiają optymalny dobór kluczowych elementów dla każdego projektu.

  • Szczerość

    Otwarta i bezpośrednia komunikacja, otwarcie na konstruktywną krytykę, determinacja oraz szczere zaangażowanie w każdy projekt, pozwalają utożsamiać nas z tytułem rzetelnego partnera biznesowego oraz rzetelnego pracodawcy.

  • Innowacyjność

    Szkolenia, udział w konferencjach branżowych, jak również inwestycje, mające na celu ciągłe ulepszanie dostarczanych produktów to działania przybliżające nas do osiągnięcia pozycji innowacyjnego lidera w branży systemów zabezpieczeń.

C-AIM to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies (Google Analytics) w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.