Cyfrowo dokumentuj procesy i bezpieczenie przechowuj dane

Dokumentuj procesy w oparciu o nagrania wideo w przypadku rozbieżności w przepływie towarów lub w celu wykrycia prób sabotażu.

Dokumentuj uszkodzenie towaru

Nagrania wideo wszystkich stacji, przez które przechodzi paczka w łańcuchu dostaw, można znaleźć i ocenić w ciągu kilku sekund dzięki kodowi kreskowemu. Uszkodzenia lub nieprawidłowo załadowane przedmioty można zlokalizować natychmiast. Procesy zawierające błędy są identyfikowane.

Wykryj i wyjaśnij próby sabotażu

Nie ma nic gorszego niż podejrzenie sabotażu, które ma miejsce w twoim własnym lokalu. Zaznaczając uszkodzenie w nagraniu wideo, możesz użyć wyszukiwania wstecznego, aby ustalić, kto spowodował uszkodzenie lub czy wynikało z prawdziwego błędu, i to wszystko w ciągu kilku sekund.

Dokumentuj przeniesienie odpowiedzialności w łańcuchu dostaw

Przeniesienie odpowiedzialności może być źródłem wyzwań w łańcuchu dostaw. W tych punktach jeden dostawca usług logistycznych często musi udowodnić, że towary zostały przekazane kolejnej stronie w łańcuchu w stanie nieuszkodzonym.

Wyjaśnij kwestie odpowiedzialności

Niezależnie od tego, czy jest to uszkodzenie mienia firmy, brak plomb zabezpieczających ciężarówki, czy uszkodzenie pojazdu: niektóre problemy są rozpoznawane dopiero kilka dni później. Łatwe wyszukiwanie obrazów natychmiast lokalizuje potrzebne dowody wideo i zarządza eksportem obrazów odpornych na fałszowanie.

Spełniaj wymagania prawne

Od ciągłego łańcucha chłodzenia i obciążników po ochronę przed nieautoryzowanym dostępem: prawo daje wiele do myślenia. Układ chłodzenia zapewnia temperaturę, waga zapewnia wagę, a kontrola dostępu zapewnia dane osobowe - a wszystkie te informacje są wyświetlane na obrazie wideo za pośrednictwem jednego interfejsu.

Przechowuj dane w bezpieczny sposób

Jeśli pracownicy zrozumieją, że ich dane obrazu będą przetwarzane w sposób zgodny z przepisami o ochronie danych (z maskowaniem, hasłami o podwójnej kontroli i rejestrowaniem wyświetleń / eksportów wideo), daje to poczucie zaufania i pozwala udowodnić, że „ robię wszystko właściwie bez protestów.

Porozmawiaj z naszymi doradcami aby dowiedzieć się więcej o wybranych rozwiązaniach!

Nasi doradcy pomogą w wyborze producenta i poszczególnych komponentów systemu identyfikacji. Następnie przedstawią ofertę wraz ze szczegółową wyceną.

Dariusz Jacaszek

Dariusz Jacaszek

Wiceprezes, współwłaściciel

+48 606 126 020 dariusz.jacaszek@c-aim.pl
Monika Kołodziejczyk

Monika Kołodziejczyk

Prezes Zarządu, współwłaściciel

+48 660 221 214 monika.kolodziejczyk@c-aim.pl