Zdalnie lokalizuj wartościowe przedmioty

Znajdź zagubione czy nieprawidłowo przechowywane towary, wyjaśnij wszelkie nieprawidłowości w procesie, a także udokumentuj status i ilości towarów i przedmiotów.

Znajdź przedmioty na przenośnikach taśmowych szybciej

W każdym punkcie skanera, który mija paczka, obrazy wideo są rejestrowane i łączone z odczytanym kodem kreskowym. Za pomocą tego kodu kreskowego można wywoływać i jednocześnie wyświetlać wszystkie obrazy wideo dla paczki ze wszystkich punktów skanera.

Znajdź niepoprawnie przechowywane elementy

Oznaczając (kadrując) obiekt na nagranym obrazie wideo, można użyć funkcji „Wyszukiwanie ruchu”, aby sprawdzić, kiedy element został ostatnio przeniesiony. Podróż przedmiotu może być bezproblemowo śledzona między punktami przez wiele kamer.

Kompletuj na wózku

Koncepcja systemu monitorowana procesów logistycznych dedykowanych dla wózków kompletacyjnych opiera się na zainstalowaniu kamer wizyjnych w wykonaniu mobilnym o zwiększonej odporności na wstrząsy i uszkodzenia wraz z systemem zasilania i system komunikacji Wi-Fi. Funkcjonalność oprogramowania umożliwia pełne wyszukiwanie procesów kompletacyjnych wg dowolnych kryteriów zadanych przez Inwestora.

Inteligentnie zarządzaj mobilnością

System Sensit firmy Nedap to rozwiązanie do wykrywania pojazdów dostarcza danych w czasie rzeczywistym, które umożliwiają kierowcom łatwe znajdowanie dostępnych zatok parkingowych. Idealne rozwiązanie dla miast, lotnisk, obszarów handlowych.

Porozmawiaj z naszymi doradcami aby dowiedzieć się więcej o wybranych rozwiązaniach!

Nasi doradcy pomogą w wyborze producenta i poszczególnych komponentów systemu identyfikacji. Następnie przedstawią ofertę wraz ze szczegółową wyceną.

Dariusz Jacaszek

Dariusz Jacaszek

Wiceprezes, współwłaściciel

+48 606 126 020 dariusz.jacaszek@c-aim.pl
Monika Kołodziejczyk

Monika Kołodziejczyk

Prezes Zarządu, współwłaściciel

+48 660 221 214 monika.kolodziejczyk@c-aim.pl