Automatycznie zarządzaj procesami i bezpieczeństwem

Od kontroli wejścia i wyjścia do zarządzania ruchami, procedurami lub całymi łańcuchami logistycznymi

Miej oko na czasy ładowania

Aby zorganizować załadunek i rozładunek ciężarówek, możesz automatycznie rejestrować, ile czasu ciężarówki spędzają w zatoce i ustawić maksymalny czas, aby ograniczyć ruch pojazdów i zapobiec niedogodnościom dla którejkolwiek ze stron.

Skróć czas oczekiwania na wejściu i wyjściu

Procesy administracyjne wykonane przez pracowników ochrony przy barierze wejścia mogą zająć kilka minut. Jeśli u Ciebie pojawia się duży ruch, korki mogą gromadzić się na drogach publicznych. Automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych skraca czas oczekiwania do minimun.

Kontroluj ruch pojazdów

Wszystkie autoryzowane tablice rejestracyjne można przypisać do odpowiedzialnego pola załadunkowego. Gdy system wykrywa autoryzowaną tablicę rejestracyjną przy wjeździe, kierowca otrzymuje szczegółowe informacje o swoim miejscu docelowym na wyświetlaczu lub SMS-em.

Zarządzaj przepływem ludzi i zmianami w kadrach

Łatwe zarządzanie dynamicznie zmieniającą się kadrą pracowników czy gości przebywających w obiekcie jest możliwe dzięki systemowi AEOS którego kluczowa zaletą jest sposób w jaki rejestruje, aktualizuje i dezaktywuje się karty dostępu.

Zarządzaj szafkami i dostępem do sprzętu

Aktywa przechowywane w budynkach mogą być cenne lub wrażliwe – krytyczne dane, laptopy z dostępem do sieci. Dodatkowym zabezpieczeniem oprócz kontroli dostępu może być kontrola i zarządzanie szafkami. Karta może być ta sama do budynku i szafek.

Porozmawiaj z naszymi doradcami aby dowiedzieć się więcej o wybranych rozwiązaniach!

Nasi doradcy pomogą w wyborze producenta i poszczególnych komponentów systemu identyfikacji. Następnie przedstawią ofertę wraz ze szczegółową wyceną.

Dariusz Jacaszek

Dariusz Jacaszek

Wiceprezes, współwłaściciel

+48 606 126 020 dariusz.jacaszek@c-aim.pl
Monika Kołodziejczyk

Monika Kołodziejczyk

Prezes Zarządu, współwłaściciel

+48 660 221 214 monika.kolodziejczyk@c-aim.pl