Chroń i monitoruj ważne dla Ciebie zasoby

Prewencyjne, ukierunkowane i dyskretne wykrywanie wszelkich nieprawidłowości w obrazach wideo, z automatycznymi ostrzeżeniami dla personelu.

Zmniejsz ryzyko wykrywając usterki na wczesnym etapie

W przypadku obsługi towarów niebezpiecznych wczesne wykrycie usterek może uratować życie. Połączenie analizy wideo i łącza interfejsu do czujników wykrywających błędy (gazu, temperatury itp.) Natychmiast pokazuje personelowi, co dzieje się w danej lokalizacji.

Chroń prywatność pracowników

RODO zapewnia ścisłą ochronę prywatności osób pracujących w obszarach monitorowanych przez kamery wideo. Obszary te można zaciemnić, a osoby poruszające się po obrazach można pikselować w celu ochrony prywatności

Wykryj próbę oszustwa

Bezproblemowa dokumentacja wideo statusu towarów - od kompletacji zamówienia do ostatecznej wysyłki - dostarcza sądowych dowodów na wszelkie roszczenia związane z nieprawidłowymi dostawami, uszkodzonymi lub brakującymi towarami lub uszkodzonymi opakowaniami.

Zwiększ bezpieczeństwo w punktach wejścia dzięki urządzeniom rentgenowskim

Łącząc dane rentgenowskie z obrazami wideo z kamer bezpieczeństwa, możesz łatwo ustalić i zapisać, które zeskanowane torby należą do danej osoby.

Porozmawiaj z naszymi doradcami aby dowiedzieć się więcej o wybranych rozwiązaniach!

Nasi doradcy pomogą w wyborze producenta i poszczególnych komponentów systemu identyfikacji. Następnie przedstawią ofertę wraz ze szczegółową wyceną.

Dariusz Jacaszek

Dariusz Jacaszek

Wiceprezes, współwłaściciel

+48 606 126 020 dariusz.jacaszek@c-aim.pl
Monika Kołodziejczyk

Monika Kołodziejczyk

Prezes Zarządu, współwłaściciel

+48 660 221 214 monika.kolodziejczyk@c-aim.pl