Oferujemy pełen zakres usług w trakcie realizacji projektu

Wsparcie projektowe

Nie będziesz musiał sam planować, integrować i wdrażać proponowanych przez nas rozwiązań . Wspieramy naszych Partnerów i Klientów od samego początku i przez cały proces, od zdefiniowania i wdrożenia projektu aż do jego ukończenia. We wszystkim, co robimy, naszym celem jest minimalizacja ryzyka i wykorzystanie szans, w oparciu o realistyczne planowanie. Osiągnięcie Państwa celów jakościowych w ramach określonego budżetu i ram czasowych jest naszym najwyższym priorytetem.

Twoje korzyści:
Jedna osoba kontaktowa odpowiedzialna za wsparcie przy realizacji projektu
Kompetentne i odpowiedzialne podejście do Twoich potrzeb
Redukcja czasu i kosztów dzięki kompleksowemu planowaniu

Wsparcie techniczne

Dział Techniczny tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami potwierdzającymi ich wiedzę. Udzielają wsparcia w zakresie doradztwa i tworzenia koncepcji systemów zabezpieczeń , ale również konfiguracji i doboru sprzętu do potrzeb obiektu oraz uruchomień i audytów.

Twoje korzyści:
Gwarancja właściwego wdrożenia systemu i wykorzystania jego wszystkich funkcji
Kompletne rozwiązanie dzięki tworzeniu dedykowanych interfejsów
Serwis i obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna

Szkolenia

Zakres szkoleń i samo szkolenie prowadzone są przez osoby z doświadczeniem w obsłudze technicznej i zarządzaniu projektami. Nasi trenerzy znają branżę oraz produkty dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, a także dzięki temu ze na co dzień wspierają bezpośrednio naszych klientów pracując z nimi przy realizacji projektów. Doświadczenie firmy i trenerów potwierdzone jest certyfikatami danymi nam przez producentów systemów z których szkolimy.

Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej firmy gdzie dysponujemy odpowiednimi systemami demo pozwalającymi na przeprowadzenie nie tylko szkoleń teoretycznych ale i praktyczne z użyciem sprzętu. Na życzenie chętnie przeprowadzamy indywidualne szkolenia. Szkolenia tego typu mogą być organizowane w ramach standardowego szkolenia lub uruchomienia, w razie potrzeby. Szkolenia niestandardowe są dobrą opcją dla dużych projektów, w których uczestniczy duża liczba użytkowników końcowych i niestandardowych aplikacji dla Państwa rozwiązania.

Twoja nauka zostanie udokumentowana zaświadczeniem lub certyfikatem. Coroczna certyfikacja zapewnia, że wiedza o naszych rozwiązaniach jest zawsze w pełni aktualna. W ramach naszych umów partnerskich i serwisowych, aby móc korzystać z certyfikacji pracowników, należy zakupić u nas określone usługi (patrz Poziomy usług). Więcej informacji udzieli nasz specjalista

Tworzenie integracji

Dzięki dostarczonym do każdego z naszych produktów pełnym pakietom SDK wraz z obszerną dokumentacją, podejmujemy się integracji z Państwa istniejącymi systemami. Nasi programiści są gotowi do pomocy i wsparcia, od wstępnej koncepcji aż do testów i wdrożenia.

Twoje korzyści:
Integracja z nadrzędnymi systemami zarządzania bezpieczeństwem
Integracja z systemami zarządzania magazynem (WMS) i przedsiębiorstwem (ERP)
Integracja z systemami parkingowymi, kasowymi

Personalizacja kart dostępu

W ramach naszych usług oferujemy projektowanie wyglądu kart poprzez nadanie im cech indywidualnych. Istnieje możliwość wydruku kart jedno lub dwustronnie w wersji kolorowej lub monochromatycznej.

Oprócz strony wizualnej, zajmujemy się programowaniem, przygotowaniem konfiguracji kart Mifare Desfire (EV1/EV2) zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu Państwa dane mogą być bezpieczne.

Porozmawiaj z nami aby dowiedzieć się więcej o wybranych rozwiązaniach!

Nasi doradcy pomogą w wyborze producenta i poszczególnych komponentów systemów bezpieczeństwa. Następnie przedstawią ofertę wraz ze szczegółową wyceną.

Jakub Kaliski

Jakub Kaliski

Wiceprezes, współwłaściciel

+48 602 639 792 jakub.kaliski@c-aim.pl
Dariusz Jacaszek

Dariusz Jacaszek

Wiceprezes, współwłaściciel

+48 606 126 020 dariusz.jacaszek@c-aim.pl