Aktualności, Produkty

iLOQ rozwiązania dla obiektów mieszkalnych

iLOQ HOME zapewnia mieszkańcom
Aktualności, Produkty

iLOQ HOME zapewnia mieszkańcom

większą wolność, bezpieczeństwo i swobodę, aby mogli żyć w taki sposób, w jaki chcą.

ILOQ Home- Otwieramy drzwi do inteligentnego życia

Firma iLOQ zapewnia stały i najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa zamków wykorzystywanych w mieszkaniach, na klatkach schodowych oraz w obrębie innych części wspólnych danej nieruchomości.

Łatwa możliwość rozbudowy

Wszystkie informacje związane z prawami dostępu są bezpiecznie zaszyfrowane w mikroprocesorze klucza. Prawa dostępu dowolnego klucza można zmienić dosłownie w ciągu kilku chwil, jeśli do nieruchomości wprowadzi się nowy najemca lub gdy wspólny obiekt ponownie zostanie oddany do użytku. Zaprogramowanie nowego klucza zajmuje zaledwie kilka sekund.

Dzięki iLOQ wszystkie zamki w obrębie nieruchomości mieszkalnej, to zamki elektroniczne. Mimo to, nie wykorzystują ani kabli, ani baterii, które zazwyczaj stosowane są w systemach elektronicznych. Dzięki temu konserwacja całego systemu zamków jest nie tylko prosta, ale i niedroga. System można uzupełnić o wkładki bębenkowe ze sterowaniem czasowym, podłączone do sieci hotspoty umożliwiające programowanie kluczy oraz czytniki kodów PIN do drzwi wejściowych.

Stały, wysoki poziom bezpieczeństwa

iLOQ S5 zapewnia stały, wysoki poziom bezpieczeństwa, ponieważ zarówno zamki jak i klucze są w pełni programowalne. Natomiast prawami dostępu można zarządzać za pomocą łatwej w użyciu, opartej na chmurze platformy SaaS firmy iLOQ, w której lokalizacje poszczególnych zamków wyświetlane są na planie pomieszczeń danej nieruchomości. Zamki i klucze są aktualizowane za pomocą urządzenia programującego, wykorzystującego osobny klucz programujący do szyfrowania danych. Ponieważ zarówno zamki, jak i klucze zapewniają możliwość zaprogramowania, zamki można zainstalować jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowych w budynku mieszkalnym, a następnie przeprogramować je po ukończeniu projektu remontowego – co zapewnia dużą swobodę w kwestii zarządzania.

Wystarczy zaledwie jeden klucz

Pojedynczy klucz iLOQ Key może również zostać zaprogramowany w taki sposób, aby posiadał wszystkie prawa dostępu do danej nieruchomości – w tym do zamków bezpieczeństwa, przełączników kluczykowych i kłódek. Klucze wielokrotnego użytku mogą być przeprogramowywane dowolną liczbę razy, bez ograniczeń.

O autorze

Monika Kołodziejczyk

Monika Kołodziejczyk

Prezes zarządu, współwłaściciel

Absolwentka Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz z studiów podyplomowych zakresu Zarządzania Sprzedażą na SGH. Z branżą Security związana od 20 lat , swoją przygodę rozpoczęła od wprowadzenie na rynek jednej ze znanych marek systemów sygnalizacji pożaru. Współpracuje z CNBOP , gdzie dzieli się wiedzą w tym zakresie z projektantami i instalatorami tych systemów. W C-AIM odpowiedzialna za ustalanie kierunków rozwoju firmy , wdrażanie nowych planów i strategii oraz sprzedaż.

Wpisy powiązane z tym tematem

Lider w branży security !

Ogromne wyróżnienie .....

XX-Lecie i Gala firmy ILOQ !

Byliśmy tam .....

SCHRACK SECONET i PARTNERZY X EDYCJA !

Dołącz do nas .....