Aktualności, Wydarzenie

SCHRACK SECONET i PARTNERZY !

 12-13 października 2022
Aktualności, Wydarzenie

.

My tam byliśmy ….

Po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią oraz jej długofalowymi skutkami, firma Schrack Seconet Polska powraca do organizacji największego wydarzenia edukacyjnego w branży systemów bezpieczeństwa. W dniach 12 – 13 października 2022 roku w Hotelu Windsor w Jachrance odbyła się kolejna, IX już edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby po dwuletniej przerwie tegoroczna formuła spotkania była jeszcze bardziej atrakcyjna. Do współorganizacji wydarzenia jak zwykle zaproszono liderów branży bezpieczeństwa, opiniotwórcze instytuty oraz najlepszych ekspertów aktywnie działających na rynku polskim.

Zostaliśmy Partnerem w IX edycji pozwoliło nam to na udział w jednym z największym, jeżeli nie największym evencie w branży systemów bezpieczeństwa. Wzięło w niej udział wielu ekspertów zarówno ze świata nauki jak i biznesu. Frekwencja była ogromna w wykładach i warsztatach wzięło udział ponad 500 osób. Wszyscy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami nie zabrało wielu ciekawych pytań. W trakcie studiów przypadku zaprezentowaliśmy jak istotną rolę odgrywa telewizja dozorowa w integracji z innymi systemami bezpieczeństwa. Natomiast na wykładach udowodniliśmy, że nasze rozwiązania mogą być również wykorzystywane to integracji z systemami magazynowymi i produkcyjnymi. Telewizja dozorowana nie musi być dla klienta tylko kosztem może też przynosić wymierne zyski dzięki właściwemu wykorzystaniu jej funkcjonalności i dostosowaniu do potrzeb klienta.

Dopełnieniem była część wieczorna, gdzie były atrakcje wieczoru, nagrody i podziękowania. Zapraszamy ponownie za rok…..

Relacja

https://www.youtube.com/watch?v=M0dFAWIC-Yw

O autorze

Monika Kołodziejczyk

Monika Kołodziejczyk

Prezes zarządu, współwłaściciel

Absolwentka Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz z studiów podyplomowych zakresu Zarządzania Sprzedażą na SGH. Z branżą Security związana od 20 lat , swoją przygodę rozpoczęła od wprowadzenie na rynek jednej ze znanych marek systemów sygnalizacji pożaru. Współpracuje z CNBOP , gdzie dzieli się wiedzą w tym zakresie z projektantami i instalatorami tych systemów. W C-AIM odpowiedzialna za ustalanie kierunków rozwoju firmy , wdrażanie nowych planów i strategii oraz sprzedaż.

Wpisy powiązane z tym tematem

XX-Lecie i Gala firmy ILOQ !

Byliśmy tam .....

SCHRACK SECONET i PARTNERZY X EDYCJA !

Dołącz do nas .....

iLOQ rozwiązania dla obiektów mieszkalnych

iLOQ Home - otwieramy drzwi do inteligentnego życia .