Aktualności, Wydarzenie

Lider w branży security !

 24 października 2023
Aktualności, Wydarzenie

Nominacja i nagroda w International Businesswomen Awards

.

Gala we wnętrzach Muzeum Kapitolu w Rzymie….

Dziękujemy Kapitule Konkursu International Businesswomen Awards i czasopisma „Businesswoman & life” za docenienie pracy i nominację do nagrody „Lider w branży security” .

Wzgórze Kapitolińskie to jedno z najsłynniejszych i najbardziej znaczących z siedmiu wzgórz, na których zbudowano Rzym. Kapitol symbolizował epicentrum imperium rzymskiego i był domem dla najważniejszych świątyń Wiecznego Miasta.

To ogromne wyróżnienie znaleźć się w tak znakomitym gronie ponad 80 przedsiębiorców, artystów z Polski i Włoch i móc odebrać nagrodę na międzynarodowej Gali we wnętrzach Muzeum Kapitolu w Rzymie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!!!

O autorze

Monika Kołodziejczyk

Monika Kołodziejczyk

Prezes zarządu, współwłaściciel

Absolwentka Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz z studiów podyplomowych zakresu Zarządzania Sprzedażą na SGH. Z branżą Security związana od 20 lat , swoją przygodę rozpoczęła od wprowadzenie na rynek jednej ze znanych marek systemów sygnalizacji pożaru. Współpracuje z CNBOP , gdzie dzieli się wiedzą w tym zakresie z projektantami i instalatorami tych systemów. W C-AIM odpowiedzialna za ustalanie kierunków rozwoju firmy , wdrażanie nowych planów i strategii oraz sprzedaż.

Wpisy powiązane z tym tematem

XX-Lecie i Gala firmy ILOQ !

Byliśmy tam .....

SCHRACK SECONET i PARTNERZY X EDYCJA !

Dołącz do nas .....

iLOQ rozwiązania dla obiektów mieszkalnych

iLOQ Home - otwieramy drzwi do inteligentnego życia .