Aktualizacja produktu

Czytnik Nvite firmy NEDAP

Czytnik Nvite firmy Nedap
Aktualizacja produktu

Czytnik Nvite firmy Nedap

NVITE firmy Nedap umożliwia łatwy dostęp do bram wjazdowych dla różnych użytkowników.

Nvite czytnik dalekiego zasięgu umożliwiający bezdotykową identyfikację kierowców.

Firma Nedap jako wiodący specjalista również w zakresie systemów do identyfikacji dalekiego zasięgu, oferuje szeroką gamę rozwiązań umożliwiających identyfikację pojazdów i kierowców bez opóźnień .

Uniwersalny czytnik

Czytnik Nvite obsługuje szeroka gamę technologii uwierzytelniających, takich jak karty inteligentne, karty zbliżeniowe i kody QR. Bezpieczna komunikacja z aplikacjami na smatrfony innych firm możliwa jest dzięki wbudowanym modułom Bluetooth Low Energy (BLE, i NearField Communication (NFC). Dużą zaletą rozwiązania jest to, że może obsługiwać mieszane grupy użytkowników, takich jak pracownicy, najemcy i goście, zarówno w aplikacjach do parkowania jak i kontroli dostępu.

Czytnik Nvite to sprawny proces wjazdu i wyjazdu

Najtrudniej zarządza się użytkownikami który rzadko wjeżdżają i wyjeżdżają. Mamy tu na myśli gości , firmy wykonawcze. Rozwiązaniem, które pomoże nam uniknąć kolejek na bramie jest czytnik Nvite. Czytnik obsługujący wiele technologii w jednym urządzeniu zapewnia użytkownikom końcowym i integratorom dużą elastyczność w zarządzaniu . Metody identyfikacji są dobierane w zależności od uprawnień użytkownika. W połączeniu z innymi rozwiązaniami z portfolio produktów Nedap jest w stanie sprawnie obsłużyć bardzo duże przepływy pojazdów.

Protokół Nedap Mobile ID i interfejsy komunikacyjne

Liczba aplikacji mobilnych rośnie każdego dnia. Firma Nedap opracowała protokół Mobile ID . Pozwala on na bezpieczną komunikację między czytnikiem, a dowolną aplikacją na smartfony innych firm. Protokół komunikacji bezprzewodowej oparty został o BLE i NFC.

Nvite obsługuje wiele uznanych w branży protokołów komunikacyjnych, takich jak Wiegand i OSDP. Takie połączenie umożliwia bezproblemową komunikację między czytnikiem a szeroką gamą central kontroli dostępu.

Kluczowe cechy

  • Odczytywanie wielu technologii poświadczeń
  • Obsługa inteligentnych kart, kart zbliżeniowych , kody QR , Bluetooth i NFC
  • Bezdotykowa identyfikacja
  • Protokół identyfikatora mobilnego do implementacji w aplikacjach innych firm
  • Obsługa protokłów OSDP, Wiegand

O autorze

Monika Kołodziejczyk

Monika Kołodziejczyk

Prezes zarządu, współwłaściciel

Absolwentka Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz z studiów podyplomowych zakresu Zarządzania Sprzedażą na SGH. Z branżą Security związana od 20 lat , swoją przygodę rozpoczęła od wprowadzenie na rynek jednej ze znanych marek systemów sygnalizacji pożaru. Współpracuje z CNBOP , gdzie dzieli się wiedzą w tym zakresie z projektantami i instalatorami tych systemów. W C-AIM odpowiedzialna za ustalanie kierunków rozwoju firmy , wdrażanie nowych planów i strategii oraz sprzedaż.

Wpisy powiązane z tym tematem

G-SIM X PANOPTICON - nowy standard bezpieczeństwa

G-SIM X Panopticon wyznacza nowy standard bezpieczeństwa i wydajności. Najnowsza wersja systemu zarządzania firmy Geutebrück,. Oprogramowanie opartych na obrazie, integrują dodatkowe funkcje zaprojektowane z myślą o szybszej i bardziej ekonomicznej konfiguracji,.

C-AIM.wrapper – rozwiązanie do monitoringu owijarek magazynowych

Jednym z końcowych elementów procesu kompletacyjnego jest foliowanie palet z produktami. W procesie logistycznym....

C-AIM.forklifts - kompletacja w oku kamery

Pandemia sprzyja rozwojowi branży logistycznej, ale stawia przed nią również wyzwania. Jedne firmy inwestują w automatyzację procesów....