Aktualności

Integracja Systemu C-AIM z WMS

 Nasze rozwiązanie przygotowane w oparciu o systemy telewizji dozorowej i integrację z systemami magazynowymi to odpowiedź na potrzeby procesów magazynowych
Aktualności

Najnowszy FORBES - Nasze rozwiązania dla logistyki

Rozwiązanie C-AIM w połączeniu z systemami zarządzania magazynem to odpowiedź na potrzeby w sektorze logistyki.

Rozwiązania C-AIM i systemy zarządzania magazynami WMS .

W najnowszym Forbes oprócz listy 100 najbogatszych Polaków można również zobaczyć listę firm, które oferują najlepsze systemy WMS . Wśród nich rozwiązanie C-AIM, które jest dopełnieniem dowolnego systemu zarządzania magazynem. Łączymy dane z systemu WMS z obrazem z kamer . W efekcie eliminujemy błędy w procesach magazynowych i zwiększamy kontrolę. Idealne rozwiązanie szczególnie w przypadku kompletacji nawet w procesie Multi Order Picking czyli kompletacji wielu zamówień jednocześnie.

https://www.forbes.pl/biznes/najlepsze-systemy-wms/evxfb31

O autorze

Monika Kołodziejczyk

Monika Kołodziejczyk

Prezes zarządu, współwłaściciel

Absolwentka Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz z studiów podyplomowych zakresu Zarządzania Sprzedażą na SGH. Z branżą Security związana od 20 lat , swoją przygodę rozpoczęła od wprowadzenie na rynek jednej ze znanych marek systemów sygnalizacji pożaru. Współpracuje z CNBOP , gdzie dzieli się wiedzą w tym zakresie z projektantami i instalatorami tych systemów. W C-AIM odpowiedzialna za ustalanie kierunków rozwoju firmy , wdrażanie nowych planów i strategii oraz sprzedaż.

Wpisy powiązane z tym tematem

iLOQ rozwiązania dla obiektów mieszkalnych

iLOQ Home - otwieramy drzwi do inteligentnego życia .

SCHRACK SECONET i PARTNERZY !

My tam byliśmy .....

Rajd Classic Mustang Rally!

Pokochaj mustangi .